Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás


Jmenuji se Monika a již několik let se věnuji práci s energiemi. Spolupracuji s Anděly, kteří jsou naprosto úžasní pomocníci při terapiích, seminářích a dalších kurzech. Mimo jiné jsem karmická terapeutka a nabízím vám pomoc s odstraněním potíží, které mají kořeny v minulých životech, abyste mohli prožívat klid a štěstí v životě současném.

Nedávno jsem našla zalíbení v tvorbě svící, které jsou obrovským terapeutickým pomocníkem a to díky jejich nádherným energiím, které v sobě skrývají :) 

Svíčky CANDLE THERAPY

Svíčky vznikají za přítomnosti andělských melodií. Jejich největší síla je v jejich energiích, které jsou do nich vkládány přímo při jejich výrobě napojením na vesmírný zdroj Světla a Lásky. Díky tomu dochází k harmonizaci energie vašeho těla, vašich myšlenek a situací, ve kterých se nacházíte.

Zapálením svíček uvolníme a aktivujeme energie, které každý člověk může vnímat jinak. Každá jednotlivá svíce s vámi bude v kontaktu podle toho, jak intenzivně potřebujete čistit vaše tělesné energie. Svíčka může vytéct, může hořet silným plamenem nebo naopak malým plamínkem. Také se vám může zdát, že svíčce se moc hořet nechce. To vše je v pořádku, protože každá svíce je vyráběna se záměrem pro konkrétního člověka, pro kterého je určena :)

Každý kus je originál. Nikdy nejsou dvě svíčky úplně stejné. Intenzitu barev svíček si sama míchám podle intuice. Proto někdy můžete mít například Archanděla Michaela se světlejší modrou a jindy bude trošku tmavší.

Výroba a složení

Svíčky vyrábím ze 100 % přírodního palmového krystalického vosku. Svíce obsahuje bavlněný knot české výroby.

Doporučujeme:Shopeek.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.