Logo
(Po-Pá, 9-16 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Terapie
Terapie a konzultace

 

TERAPIE - Čištění karmického zatížení

  • Karma je zákon příčiny a následku. To, co jsme v minulosti vytvořili, dobré i špatné, se nám vrací ve větší míře zpět.
  • Karma je špatné rozhodnutí v minulosti.
  • Zkušenosti, chybné kroky, které vyvolaly něco, co poškodilo okolí a vrací se v tomto životě, aby byla opět nastolena rovnováha.
  • Každý problém, který nastane, má příčinu v minulém životě. Ovšem ne vše se má řešit v životě minulém.


To, co nejde odstranit pozitivním myšlením, tam už hraje svoji roli naše karma. Jakmile pochopíme, proč tu jsme a jak jsme se dostali tam, kde jsme dnes, paradoxy života získají na významu – a my získáme schopnost se s nimi vypořádat.

Ponaučení je, když nás naše karma nutí, abychom nějaký čas zůstali, kde právě jsme, život nás může informovat – je tu něco, co musíš zvládnout, než můžeš dále pokračovat – změna negativní reakce na lidi, situace – v pozitivní přeměnu reakce – stálou.

Špatná karma je jako prudký náraz. Přiměje nás zpomalit a dávat pozor. Někdy je jako zaterasená cesta – nutí nás se vrátit a najít jiný způsob, jak se dostat tam, kde chceme být nebo si dokonce svůj cíl znovu rozmyslet. Tam, kde jsme v minulosti měli zavřené oči nebo srdce, nás karma žádá, abychom se otevřeli novým příležitostem. Vracející se karma se jasně projevuje v nekonečné rozmanitosti cest navržených pro jedinečné potřeby naší duše.

Rozhoduje o rodině, do níž se narodíme, našich vztazích, kariéře, zdraví. Určuje náš fyzický, rozumový, citový i duchovní charakter a stejně tak i situace, kterým budeme muset čelit.

  • Terapie trvá 1,5 hodiny
  • Cena osobní terapie a konzultace: 1000 Kč/90 minut

Objednávka terapie

Jméno a příjmení *
E-mail
Telefon *
Jiné sdělení
Opište text z obrázku*

Novinky z našeho blogu

Andělský víkend Jeseníky
28.08.2020
Andělský víkend Jeseníky
Máte rádi Anděly, práci s energiemi...zajímáte se o duchovní myšlenky, zvyšování si vědomí...vnímáte okolní svět hlouběji a chtěli by jste prožít krás... číst celé
Ponořte se do tajů našich energetických svíček

Vybírat můžete mimo jiné z těchto druhů:

Afirmační, archandělské, čakrové, čajové, svíčky s květem života, svíčky se stromem života, svíčky s lapačem snů i svíčky ve sklenicích plněné kokosovým voskem.

Proč zvolit naše energetické svíčky?

Vykouzlíme láskyplnou atmosféru nejen u vás doma ale kdekoliv, kde svíci zapálíte. Dovolte si hýčkat sami sebe i své blízké díky svíčkám By Moni Dee, které jsou vyrobené ze 100% přírodních vosků a bavlněných knotů.

TERAPIE - Čištění karmického zatížení

Všechny aktuální semináře najdete na mé FB stránce v tomto odkazu

KONTAKT
Logo
Monika Dáňová
© Copyright 2020 by Moni Dee | design by LUCZI DESIGNE s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.