Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Terapie

Terapie

Jmenuji se Monika a již několik let se věnuji práci s energiemi. Spolupracuji s Anděly, kteří jsou naprosto úžasní pomocníci při terapiích, seminářích a dalších kurzech. Mimo jiné jsem karmická terapeutka a nabízím vám pomoc s odstraněním potíží, které mají kořeny v minulých životech, abyste mohli prožívat klid a štěstí v životě současném.

Nedávno jsem našla zalíbení v tvorbě svící, které jsou obrovským terapeutickým pomocníkem a to díky jejich nádherným energiím, které v sobě skrývají :)

Svíčky CANDLE THERAPY vznikají za přítomnosti andělských melodií.  Jejich největší síla je  v jejich energiích, které jsou do nich vkládány přímo při jejich výrobě napojením  na vesmírný zdroj Světla a Lásky. Díky tomu dochází k harmonizaci energie vašeho těla,  vašich myšlenek   a situací, ve kterých se nacházíte.

Zapálením svíček uvolníme a aktivujeme energie, které každý člověk může vnímat jinak.  Každá jednotlivá svíce s vámi bude v kontaktu podle toho, jak intenzivně potřebujete čistit vaše tělesné energie. Svíčka může vytéct, může hořet silným plamenem nebo také může zhasnout. To vše je v pořádku, protože každá svíce je vyráběna se záměrem pro konkrétní  osůbku, pro kterou je určena :)

Před zapálením svíce z ní sundejte její zdobení.  Doba hoření je různá, podle velikosti svíce. Čajová svíčka hoří cca 1,5h. Větší svíce hoří cca 24-72 podle velikosti svíčky.  Svíčku nenechávejte hořet bez dozoru.

Nejnovější články

Článků na stránku 102030

Doporučujeme:Shopeek.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.